Lubiatowo
fot. lebapark.pl

Park Dinozaurów w Łebie

Łeba / 20.58 km od Lubiatowa
Rodzaj:
dla dzieci
Adres:
Łeba
Kolonijna 24
Strona:
kliknij by pokazać
Email:
kliknij by pokazać
Telefon:
kliknij by pokazać
INFORMACJE GALERIA MAPA
Wizyta u nas to niezwykła, fantastyczna przygoda w przeszłość, aż do epoki kredy. Tylko w Łebie w Parku Dinozaurów na 20ha spotkasz trójwymiarowe gady naturalnej wielkości.

Pełna przygód i atrakcji trasa, niezapomniane widoki i przeżycia, które na zawsze pozostaną w pamięci małego człowieka. Fantastyczna przygoda edukacyjna dla małych i doskonała zabawa dla dużych miłośników największych gadów w historii.

Park Dinozaurów w Łebie to 20ha świat zabawy dla całej rodziny, wspaniałe trasy pełne przygód i atrakcji, mnóstwo świetnej rozrywki.

Naturalne walory Parku i bliskość morza czynią dzień, przeznaczony na poznanie Łeba Parku, niezapomnianym. Wyjątkowy nacisk położyliśmy na przyjemność, zabawę i edukację najmłodszych.

W czasie zwiedzania każdy z rodziców będzie miał niepowtarzalną możliwość obserwowania swojej pociechy w sytuacjach nowych, nie odkrytych, pełnych żywiołowych reakcji.

Zaplanuj czas na nowe atrakcje: gigantyczne zjeżdżalnie wodne, największe pole do mini golfa w Polsce, Edukacyjna Gra Terenowa Indiana Jones, Dinozaurowe rzemiosło, Gra terenowa Skarb Piratów, mistrzostwa Parku w płukaniu złota !!!

Czas zwiedzania Parku to ok 4 – 6 godzin… nie oznacza to, że w tym czasie zwiedzicie wszystko … czasu i tak będzie mało ….